| M371n1s7 a întrebat:

Salut.

As vrea sa imi cumpar un telefon la abonament [TELEKOM] si vreau sa stiu daca pot achizitiona telefonul cu cel mai mic abonament? Adica sa mai dau bani..sa zicem ca dau jumatate din bani...dar sa aleg cel mai mic abonament? Pot face asa? Nu am avut niciodata abonament si nu stiu. Mersi. FUNDA!

1 răspuns:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Cam mereu cei de la Telekom, aleg abonamente mai scumpe pentru telefoanele foarte bune, asa ca nu poti sa -ti iei un telefon bun la uun bonament mic.Cel mult poti negocia cu ei, dar nu sunt sigura ca poti face asa.
Sper ca te-am ajutat!