| LikeForMe123 a întrebat:

Aș vrea să-mi cumpăr un telefon, preț maxim circa 4000 lei. Mă gândeam la un S10/10+ sau P30 Pro, dar nu-s excluse și alte variante. De preferat Samsung sau Huawei. Ce m-ați sfătui să aleg și de ce?

Răspuns Câştigător
| Raressssss222233337777 a răspuns:

Salut, orice ai face iti recomand sa nu iti iei Huawei. Cumpara un Iphone 11 sau un S10 / S10+ ( eu as alege plusul ).
winking

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Panamax a răspuns:

Mai bine mai strangi ceva bani cu plugusorul, mai ceri la bunici, mai rabzi de foame si iti iei unul si mai tare sa moara dusmanii de invidie.

| Frank51 a răspuns:

Decizia finala iti apartine si este bazata pe ce te atrage pe tine in special. Poate e design-ul, poate performantele, poate camera, poate un mixt de specificatii. Eu personal(la momentul actual) prefer P30 Pro, pentru ca arata foarte bine pe culoarea Breathing Cristal, si are o camera foarte misto, repet, la momentul de fata as lua doar P30, dar poate peste cateva luni imi trece asta cu design-ul si as lua S10+, deci in final decizia iti apartine si trebuie luata dupa cum simti tu in momentul respectiv.

| Alexandru250201 a răspuns:

Samsung tatii?

| aXy99 a răspuns:

A fost S10+ la 2580 RON de curand. Ar fi bun. AI putea sa mai astepti sa se lanseze Samsung galaxy S11.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi MI 9T Pro. E in top 10 telefoane la ora actuala si costa de 2 ori mai putin ca un s10+.

| Bogdan70001 a răspuns:

La banii astia cred ca iti permiti cel mai bun telefon din lume si anume OnePlus 7T PRO.
Telefonul asta este imbatabil din toate punctele de vedere

| LikeForMe123 explică:

Am cumparat Samsung S10 Plus. Multumesc pentru raspunsuri!