| AndreiDuta a întrebat:

Salut as vrea si eu sa stiu niste pareri despre Sony xperia j LG optimus l7 si Huawei ascend g510. Argumentati raspunsul

Răspuns Câştigător
| DyaNa1337 a răspuns:

Le-am avut pe toate 3. pai toate 3 as putea sa spun ca sunt budget phone, cel mai bine se misca Huawei-ul dintre cele 3, dar sa nu cumva sa-i faci upgrade la urmatoare versiune de android ca o sa ti se miste ingrozitor, in schimb la aparatul foto/video Huawei nu exceleaza daca pozele, videoclipurile sunt facute noaptea, in rest e mai bun ca celelalte, si il recomand cu placere

1 răspuns:
| WH a răspuns:

Ca performante Sony Xperia J e cel mai bun dintre toate, dar nu cu mult.Nu sunt mari diferente intre ele.