| Edy_9245 a întrebat:

Salut astazi mi-am achizitionat un Iphone 4s, ios 9.3.1 problema este ca nu gasesc "Passcode" sau screen lock ce pot face? Vreaus a imi o parola pentru a-mi deschide telefonul

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai cam dat banii degeaba.
Telefonul aproape sigur e furat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul este blocat intr-un cont si trebuie sa stii parola la acel cont. Cine o stie mai bine decat cel ce ti-a vandut telefonul?

| dulgherunicu a răspuns:

Daca este doar la blocarea ecranului dai resetare dar daca este icloud n-ai ce sa faci decat sa-ti iei altul

| Edy_9245 explică:

Am rezolvat, era ceva la "Cod de acces", iar pentru cei care zic ca este furat, am contul meu personal de icloud.