| add1cted1 a întrebat:

Salut! Aveti idee cam cat ar costa schimbare display la Huawei P40 Lite? Aprox.

1 răspuns:
| AlaSwek a răspuns:

Salutare!
Chiar de curând mi am reparat telefonul iar prețul a fost de 100 de lei pentru montarea lui. Țin sa menționez ca aveam cumpărat separat touch-screen pentru telefon ( 32 de dolari de pe aliexpress ). Am ajuns sa l repar cu 200 de lei.
Asta în caz fericit ca am luat de pe China... Dacă cumpăram piese din România ajungea 300.