| P4u1 a întrebat:

Care e durata de "viata" la un iphone 4, in cat timp apar primele probleme cu telefonul (chiar daca nu a avut parte de socuri de la cazaturi etc...).

1 răspuns:
| maria89nic a răspuns:

Paai,daca te comporti bine cu el,ai grija unde`l pui,pe ce,etc. o sa dureze mult si bine. Daca nu esti grijuliu,cade,soc, etc. iti dai seama ca se va strica mai repede. Durata de 'viata' pe care vrei sa o stii, nu o stiu, dar cum am spus mai sus, doar tu decizi asta!