| andrew_3817 a întrebat:

Salutare...big grin Ce telefon care sa reziste la socuri(cazaturi; zgarieturi etc.) sa fie pana in 20 mil. si sa fie si in trend (ma refer la telefoanele touchscreen). Am inteles ca iPhone 4G e foarte sensibil la socuri si nu ma indur sa cumpar...astept raspuns big grin. Dau fundita :X

5 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Incearca N8 de la Nokia, am avut iphone.si nu a fost nevoie sa il calc, sa il arunc in wc.etc etc...sa stricat din senin.

| Username404Error a răspuns:

Daca vrei un telefon bun, rezistent, cel mai la moda, si cel mai performant ia-ti iPhone 4.Este foarte rezistent si mai este si smecher.
Dar nu stiu cat costa. Oricum este foarte rezistent
Am vazut eu un videoclip pe YouTube Arunca iPhonul, Il calca, Ia spart ecranul si tot mergea. doar pana la bagat in toaleta si atras apa atunci s-a stins dar nu cred ca o sa faci tu astalaughingok.Bafta!

| YoYo a răspuns:

Htc wildfire foarte bun mai bun ca un iphone 4 doar ca trbsa te obisnuiesti cu telefonul este cam complicat in rest mia bun ca iphone si mai rezistentbig grin

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Nokia expres music touch screem...sunt cele mai bunelove struck
Eu il adorlove struck...si e foarte rezistent.
Mi'a kzut si in apa si pe gresie si n'are nimichappy:*

| DeeA8o8 a răspuns:

Eu am Samsung corby, si il scap in fiecare zi
am si kalcat decateva ori pe el, si nu are nimic :p

si faza buna e ca e facut pentru adolescenti happy big grin