| Bobonete a întrebat:

Cine are Telefoane Replica?! Cat timp va tinut telefonul, ce probleme ati avut la el sau ce probleme aveti la el? Mias Lua un Iphone 5 Replica mil recomandati? Vreau sai stiu durata de viata.Cat mar tine un telefon replica.

5 răspunsuri:
| MrSnuggles a răspuns:

Sincer replicile is praf, TouthScreen-ul e deplorabil, mufa de casti spre exemplu nu e de 3.5mm e ceva mufa ce nu gasesti casti, bluetooth-ul nu merge si camera e VGA, asa ca sincer, ascultama, evita tot ce e replica, orienteazate spre altcevawinking

| DayaaIoana a răspuns (pentru MrSnuggles):

Depinde..sunt si replici high class..care sunt ceva mai scumpe.dar mai ok happy

| AlxMihai a răspuns:

Eu mi-am luat o replica mai scumpa de la www.dualsimm.ro, si chiar e foarte buna si pana acum nu am avut nicio problema cu ea. Bine ca am dat si 800 Ron pe ea dar asta e macar sa fie buna;)

| gatosi a răspuns:

Eu am un iphone si e super, azi l-am luat

| DayaaIoana a răspuns:

De ceva vreme mi-am cumparat si eu o replica de iPhone 5. Aparent e ok..arata bine..si are meniul ca unul original..doar ca eu una nu pot folosii aplicatiile de pe el..alte aplicatii nu pot adauga...si cel mai aiurea din punctul meu de vedere..nu merge netul pe el...