| HardCore7750 a întrebat:

Salut, Ce ati alege intre aceste 2 telefoane: Samsung galaxy mini 2 GT-S5600 si Samsung galaxy Young S6310, si cu ce motiv
Funda pentru cine zice cat mai serios
PS. nu dati raspunsuri de gen, mai strange bani pentru altul, doar
despre astea 2

Răspuns Câştigător
| Vlad_Popentiu_1991 a răspuns:

Eu zic ca Samsung galaxy young este mai bun deoarece androidul este mai superior decat lui mini 2, plus ca mie mi se pare ca arata mai bine.

1 răspuns:
| GeOrGy9966 a răspuns:

Buna! Stiu ca este dificil de ales, dar eu zic ca e mai bine sa intri pe internet si sa le compari. Iti va fi mai usor de ales! Sper ca ti-am fost de ajutor!