| JusticeForCraiova a întrebat:

Ce credeti despre telefonul Nokia Lumia 520? M-ar interesa mai mult comentariile celor care detin acest telefon vreau sa stiu daca lagheaza in meniu / jocuri / cum merge netu/aplicatiile. ( Nu vreau situri cu specificatiile telefonului ) Dau funda!

1 răspuns:
| xBlaise a răspuns:

Merge binisor putin lag in orice joc mai complex(procesor dual 1hgz nu prea duce cu 512ram...) in meniu nu are pic de lag, broswerul se incarca binisor, camera decenta(face poze extraordinare). Sper ca te-am ajutat...