| SkenWell a întrebat:

Ce inseamna cand un smartphone Iphone nu are cont iCloud? Adica nu a fost folosit niciodata?

Răspuns Câştigător
| Drăgoi_Mario_1994 a răspuns:

Daca un iphone nu are cont icloud inseamna ca:
-a fost folosit dar doar cu scopuri de apeluri sau poze
-nu a fost folosit deloc/foarte putin
-a fost folosit dar a fost resetat la setarile din fabrica,
un mic sfat:
daca activezi icloud noteaza tot ce te intreaba si toate parolele si idurile pe o foaie de hartie pentru ca daca le uiti e nasol si nu iti mai poti folosi iphoneul. ICLOUD e un fel de google doar ca mult mai securizat si greu de accesat

3 răspunsuri:
| addy200 a răspuns:

Dacă nu are asta nu înseamnă că nu a fost folosit niciodată.pur și simplu nu are, ori a fost folosit fără cont ori a avut și l-a șters.

| SkenWell explică (pentru addy200):

Adica e ceva gen la Android Google play daca am bagat cont si l-am sters?

| addy200 a răspuns (pentru SkenWell):

Da