| Skrillex2000 a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti ce parere aveti despre Samsung Galaxy S2.Cei care il au.Cum se misca? Care este calitatea videoclipurilor? Cum merg jocurile mai avansate precum Vector?

Răspuns Câştigător
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Am avut si pot sa zic ca se misca chiar bine, videoclipurile HD, jocurile chiar fain mergeau, doar ca se cam incalzea putin. Acum am S4, care nu se compara cu S2, dar depinde si de bugetul tau!
Sa ai o zi buna! Android vegheaza happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In nici un caz s2 plus, ca e mai prost decat s2 simplu.
Se misca bine, ruleaza videclipurile ok, dar calitatea nu e prea grozava(rezolutia ecranului e de 2.4 ori mai mica decat un telefon cu ecran hd). Vector merge bine, dar nu e un joc avansat.Joc avansat e realracing 3, care cam are lag.
Cat despre telefon, cu 100-150 lei mai mult poti sa cumperi xperia sp, care e mai perfomrant.

| yooleonard a răspuns:

Mai bine iti iei Samsung Galaxy S2+ sau HTC One X (are Beats Audio )

| RevOlliNe1994 a răspuns:

Samsung Galaxy s2