| mafiot1 a întrebat:

Salut ce parere aveti despre telefonul Samsung galaxy s4 i9505 black edition? merita cumparat?

Răspuns Câştigător
| Petrica1337 a răspuns:

Daca chiar iti place il poti cumpara, black edition e putin mai diferit fata de celelalte modele si e putin mai bun la camera, jocuri si diferite programe.
Eu zic ca da, merita cumparat. happy

3 răspunsuri:
| ălacumarfa a răspuns:

Da, e cel mai tare. Şi eu am
big grin

| alexandruseici a răspuns:

Da, sa stii ca merita cumparat este un telefon genial cu foarte multe chesti.

| lokytou a răspuns:

Este cel mai tare, chiar merita sa cumperi, are multe functii nemaipomenite, am si eu una