| Katherine20 a întrebat:

Ce părere aveti de telefonul Samsung Galaxy J5? Merită cumpărat?
Dau funda happy

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu merită. Mai degrabă ia-ți LG G3 S.

| Pool77 a răspuns:

Logic vorbind e un telefon Mid-Range.
Cat costa? Undeva pe la 700 RON?
De obicei terminalele de la Samsung, HTC, Sony si firmele mari produc devicuri sub 1000RON, astea de obicei desigur din cele utilizate de mine toate au inceput sa aiba lag dupa 5-6 luni de utilizare cu Facebook-Messenger, Insta, Snap, Flaschore si shazam iar pe langa cu inca 2 jocuri.
Nu stiu ce sa zic, multi il recomanda avea un fost coleg de camera nu ma pot plange din contra e super buna nu stiu cum se comporta pe partea tehnica.

Răspuns utilizator avertizat
| NicVal74 a răspuns:

LG G3 S asta e model vechi are android kitkat cauta pe net detalii cel mai super este galaxy j5 tine aproape de varful telefoanelor Samsung

| Marian3rd a răspuns:

E bun. Dar în acelaşi buget se găsesc altele oarecum mai bune gen ASUS Zenfone 2 Laser, Microsoft Lumia 640, Motorola Moto G generatia a 3-a, Huawei P8 Lite. Zic oarecum pentru că depinde şi de ceea ce vrei de la un tel. Dacă spui si ceea ce te interesează cel mai mult, poate îţi recomandăm unu pe măsura aşteptărilor tale.

| Alexandru_Zamfir_1998 a răspuns:

Are un coleg. E un telefon rezistent avand in vedere modul in care il foloseste. Il are de ceva timp si nu a intampinat probleme cu el.