| AlexDorinel a întrebat:

ce sa aleg Samsung a71 sau xiaomi redmi note 9 pro?
Am citit pe net ca a71 e Mai slab dar primeste 3 updateuri majore la Android iar xiaomi doar un an, si parca vad ca daca imi iau xiaomi apare ceva smecher in Android 12/13 si eu nu pot profita de acel lucru...

Ce parere aveti?

As merge totusi pe xiaomi ca e mult Mai ieftin

3 răspunsuri:
| R4ulTripon a răspuns:

Depinde cat timp ai de gand sa stai cu acel telefon, 2-3-4-5 ani? Dar oricum ar fi eu as merge pe Samsung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung.Redmi 9 pro nu prea a făcut valuri așa cum a făcut redmi note 8 pro

| SingleForOne a răspuns:

O defecțiune la Xiaomi. Se întâmplă câteodată să-l deschizi, pui parola sau nu, ca să intri în meniul principal, dar se blochează, ai trebuie sa ții butonul power vreo 10 secunde pentru a-i da restart.