| Alex4322 a întrebat:

Buna. Ce părere aveți sa schimb un Xiaomi redmi note 11 cu un Samsung a23 5g?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Compara specificațiile fiecărui telefon in parte și trage tu concluzia dacă merita.

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

N-aș face asta. Xiaomi este un brand de top, care se bate de la egal la egal cu Samsung și iPhone.

| Parakeets a răspuns (pentru SydneyFunnelWeb):

Pe bune?
Eu credeam că tot Samsung e cel mai tare. happy

Deși sper să rămân obiectivă, eu aș opta sincer pentru Samsung. Ca și consumatoare doar de smartphoneuri Samsung, susțin că mi-au satisfăcut nevoile mereu. Acum depinde și ce nevoi are fiecare de la un telefon. happy

| literallythesamebruh a răspuns (pentru Parakeets):

Dacă te-ai obișnuit cu Samsung și îți place, poți opta pentru el, deși Redmi are câteva avantaje considerabile. Din păcate, Samsung nu mai sunt de mult "cei mai tari". Telefoanele alea de care toți spuneau "e chinezării, cum să iei așa ceva" au avut parte de un avans tehnologic enorm, ținând piept în mod eroic concurenței.

| SydneyFunnelWeb a răspuns (pentru Parakeets):

Păi, cam pe bune. happy O spun topurile internaționale, făcute de revistele de specialitate. Însă, fiecare are gusturile sale.