| BezeaToxica a întrebat:

Ce telefon este mai bun intre Samsung Galaxy Ace si Samsung Galaxy Fame? Care dintre ele e mai accesibil(sa ii pot schimba tema, sa descarc multe jocuri si aplicatii si cel mai important are vrunul din cele 2 ecran anti zgarieturi? Sau mai bine zis la care tine touch-ul si bateria mai mult?

1 răspuns:
| KeonOisin a răspuns:

Niciunul nu are ecran anti-zgarieturi. In privinta pretului, ambele sunt cam pe aceeasi treapta (619, 24RON-797RON). Ace-ul il poti gasi, intr-adevar la un pret chiar mai mic. Daca vrei sa-ti iei un telefon bun, te-as sfatui sa-ti iei Galaxy Frame. E cu mult mai bun decate Ace-ul. (Are procesor de 1Ghz, Android 4.1.2, memorie interna de 4 GB, etc.). Daca vrei un telefon cu un design asemanator iPhone-ului, ia-ti Ace-ul. (designul, dupa parerea mea, e aproape ultimul lucru la care te uiti la un telefon). In privinta schimbarii temelor, stai calm: toate versiunile de Android permit personalizare maxima.