| BezeaToxica a întrebat:

M-am gandit sa imi cumpar Samsung Galaxy Ace Plus dar am auzit ca are procesorul destul de vechi(cat are MHz?)si ca n-are ecran anti zgarieturi...e adevarat? Daca da dati-mi si mie exemple de telefoane pana in 800/900 lei care ii pot schimba tema sa instalez jocuri misto, aplicatii(sa aive procesorul bun)si sa aive un ecran mai greu de zgariat sau ceva de genu(poate Gorilla Glass)FUNDA!

1 răspuns:
| kteichd a răspuns:

1 GHz Cortex-A5 atat are Samsung.
Eu as recomanda HTC One V... parerea mea e ca e mai bun si costa intre 750-850