| CoMa222 a întrebat:

Salut.Ce telefon imi recomandati de 1500 de lei fara iphone.Dau funda

Răspuns Câştigător
| TheTrooper1 a răspuns:

Poti incerca un Xiaomi Redmi note 3.
Pret: 1000 lei
Procesor hexa-core snapdragon, 3gb ram, baterie de 4000mah, camera principala de 16 mpx.
Xiaomi este al 3-lea cel mai mare producator de smartphone-uri la nivel mondial. (sursa: http://incont.stirileprotv.ro/......-cel.html)
Xiaomi este firma serioasa, chinezeasca, dar serioasa.

De asemenea, Lenovo k6 mi se pare genial. Il detine o prietena, si este extrem de multumita. La fel si eu, am un Lenovo (de astfel foarte multumit de el) si as vrea sa fac trecerea la un k6.
Procesor octa-core, baterie de 3000mah, camera principala de 16mpx.
Pret: 900 lei
Daca mai poti strange bani pentru k6 note cred ca ar fi perfect (asta daca nu te deranjeaza un telefon cu ecranul de 5.5).
Pret: 1300 lei
Raportul calitate-pret este excelent.
Consider ca ar fi o afacere mai mult decat buna.
Sper ca te-am ajutat si ca vei face alegerea cea mai buna. Bafta!

6 răspunsuri:
| Canndii a răspuns:

Samsung galaxy A5 (2016) sau Samsung galaxy j7 (2016)

| OnePiece a răspuns:

P9 lite sau LG G4. Si Xiaomi Redmi Note 4 e bun.

| KanezuY a răspuns:

Samsung A3 2017.

| frunzarescu a răspuns:

Iti recomand acest Huawei http://bit.ly/2ndL6aj este la 959 lei. Calitate si performante exceptionale.
Daca ai disponibil inca 350 lei atunci iti recomand acesta http://bit.ly/2maOthb Este in top 3 Antutu benchmark

| Mihnea1458 a răspuns:

Iti recomand un Asus... Orice Asus fiindca sunt foarte bune!

| Motoc_Alex_1999 a răspuns:

Salut eu am ZTE axon 7 mini la pret de 300euro ce inseamna 1.350 lei. Are amprenta, Android 6.0.1,este un telefon mare, arata bine, are amprenta vocala, si camera de 16 MP calitate 1080p. Iti recomand acest telefon. Are o gramada de difuzoare, daca te uiti pe Google si se aude foarte bine. Eu in cutie am primit si husa pentru el. Am si 32gb pe el la doar 1.350 lei. Astept funda.xD