| Domynyc a întrebat:

Salut.ce telefon imi recomandati pana in 7 milioane.

11 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Samsung Galaxy Mini sau Nokia Lumia 520

| NYK4u a răspuns:

Un iphone 4 second hand.

| dantomescu78 a răspuns:

Eu iti recomand acest telefon de la Nokia: http://bit.ly/1d5TxYs

| Domynyc explică (pentru dantomescu78):

Salut da imi place ca aspect si la specificati
dar ai testat acest telefon ca sa pot sa iti pun mai multe intrebari?

Răspuns utilizator avertizat
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Samsung galaxy fresh ( trend lite ), Samsung galaxy Trend PLus S7580, Samsung galaxy s3 mini, Samsung galaxy s Duos S7562, Samsung galaxy s2 plus ( daca il gasesti mai ieftin ), Samsung galaxy young s6313 sau s6310.
Sper ca te-am ajutat!

| MrsSunshine a răspuns:

Orange San Remo(Alcatel one touch idol), Iphone 4, Nokia Lumia

| ஐFluffyHeartஐ a răspuns:

Eu una mi-am cumparat Allview A5 Quad. Mi se pare chiar ok.
Allview A5 Duo este un telefon dual SIM destinat in special tinerilor si celor care vor sa se bucure de facilitatile oferite de un smartphone la un pret accesibil. Dotat cu un procesor Dual Core de 1, 2 GHz, display generos de 4" cu o rezolutie de 480x800 px, procesor grafic Mali 400 si functii utile datorate celui mai nou sistem de operare, Android 4.2.2 Jelly Bean, A5 Duo este solutia ideala pentru cei care isi doresc un telefon echipat pentru divertisment. Bateria telefonului rezista pana la 8 ore in conditii de functionare continua, pana la 10 ore in convorbire sau 10 zile in stand-by.
Eu mi l-am luat de pe media galaxy cu 6 milioane-fara abonament-
Garantie 2 ani happy.
Sper ca am ajutat!
Bafta!

| Socrat a răspuns:

Nokia 5228 sau orice telefon second hand

| pegasus123 a răspuns:

Uita-te aici
http://www.cel.ro/telefoane-mobile/? promox&gclid=CNXxz-3A2LwCFYYBwwodvh0AHg

| LoriDavid a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2. Ai memorie mare si poti sa iti instalezi foarte multe jocuri.