| myr3l13 a întrebat:

Salut.ce telefon imi recomandati dar sa nu depaseasca 1000 roni? eu ma gandeam la Allview p5quad

8 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu iti lua iphone 4 ca e cam vechi si din punct de vedere hardware e cam slabut fata de celalalte la pretu acesta. Daca vrei poti sa iti iei un s2 plus, uite o sa iti pun un link sa dai mai in jos si sa vezi ca scrie resigilate acolo costa cu 50 lei mai mult de 1000 lei. http://www.emag.ro/......EXRDNBBBM/

este mai bun ca iphone 4. Nu iti lua Allview p5quad ca nu sunt de calitate. Incearca Samsung, Sony, HTC, Motorola.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Am uitat sa mentionez ca poti sa iti iei si LG, poti cauta daca vrei la mana a 2 a pe tocmai.ro,mercador.ro sau publi24.ro posibil sa gasesti un s3 sau s3 mini cu putin mai mult de pretul tau, uite exemplu http://www. publi24.ro/anunturi/electronice/telefoane-mobile/Samsung/anunt/vand-Samsung-galaxy-s3-cutie/7b0d65777a6f6450.html

| Ioscaa1 a răspuns:

Iphone 4 daca cauti putin il gasesti

| myr3l13 explică (pentru Ioscaa1):

Pe aici pe la mine nimeni nu are Iphone deci nu pot sa trimit sau sa primesc muzica....si nu sunt prea putini bani pentru Iphone? sa nu imi iau teapa

| bineproportionat a răspuns:

Salut, nu te mai gandi la Allview ca sunt chinezarii ieftine si foarte proaste si chiar daca la inceput nu par, in timp te vor dezamagi! Uite cel mai bun telefon din toate punctele de vedere, ecran, baterie, procesor si sub 1000 de lei este Lg L9 si costa 960 de lei
http://bit.ly/HX0PEw

| waSSaby a răspuns:

Iti sugerez un zte grand x..costa in jur de 900-1100 lei si e bun.Dar daca nu Allview p5 alldro e la fel

| cucu9 a răspuns:

Iti pot recomanda nokia302 este foarte bun si are memoria mare

| myr3l13 explică (pentru cucu9):

Multumesc...intradevar...dar ceva mai bun nu cunosti de preferat peste 700 roni? pentru muzica si internet big grin