| BezeaToxica a întrebat:

Cine are Samsung galaxy ace sa imi zica si mie cum se descurca... daca merge touch-ul bine si daca rezista cat de cat la cazaturi sau alte accidente.A si dupa voi(o parere)sa iau un Nokia E5 sau un Samsung Galaxy Ace?

Răspuns Câştigător
| KaterinePierce a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Ace si parerea mea este ca se merita. touch screen foarte bun rezistent la cazaturi. Ma cam nemultumeste bateria catine putin, dar na e smartphone si e normal ( mai ales ca il am de un an. Trbuie schimbata ). Ti-l recomand! ^_^

2 răspunsuri:
| bybyu a răspuns:

Este foarte bun si mai bun decat Nokia E5 ii merge tach-ul foarte bine si rezista la cazaturi

| bogddan4you a răspuns:

Este mai bun samnsung taciul merge bine am si eu cu taci si tastatura qwerty si sunt multumit de el este bun si are memorie mare si merge sa te conectezi la weafi daca ai rom telecom sau clik net