| Verisor a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu o problema. Am un iPhone 6 plus si vreau sa il conectez la pc dar pc ul nu il recunoaste, am incercat la 2 pc uri si la fel nu merge, asa si cu un Samsung s5 aceeasi problema. Ma poate ajuta cineva va rog?

4 răspunsuri:
| Oantaaaa a răspuns:

Poate e de la cablul de date. Ai incercat sa il schimbi?

| DoarStefan a răspuns:

In primul rand verifica usb, daca vine vorba de iphone, descarca itunes(sau poate nu) nu uita sa-l deblochezi si sa permiti telefonului sa intreb pc-ul.
Bafta

| Verisor explică (pentru Oantaaaa):

Am incercat cu vreo 4 cabluri, la un J5 merge fara probleme, dar la S5 si la iPhone cu nici unul

| Verisor explică (pentru DoarStefan):

Am.descarcat si iTunes si tot nu merge. L am deblocat dar nu imi apare nimic pe ecran pa telefon sa permit asocierea, doar se jncarca atata tot