| DavidAntonio a întrebat:

Cu as putea sa efectuez apel video, direct din telefon. Am Huawei P9 Lite Mini!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Convorbiri video inca nu exista la noi in tara. Asteapta 5G pentru asta. happy
Fii fericit daca ai semnal audio ca lumea si eventual si 4G pentru date.
Si pentru a vorbi video prin Skype ai nevoie de banda destul de larga si iti consume din pachetul de date in prostie. Merita sa vorbesti video DOAR daca te conectezi pe internet prin conexiune wi-fi.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prin aplicatia Skype.
Poti vorbi video spre toata lumea.

| DavidAntonio explică (pentru Bula):

Da gen prin cartela sim