| Hellboy96 a întrebat:

Salut, cum fac sa îmi alunece mai bine degetul pe ecranul telefonului? De preferat ar fi sa nu trebuiască sa cheltui bani

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai curata display-ul sau folia... De multe ori nu poți tasta calumea din cauza ecranului murdar. Cureți cu spirt.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Il dai cu ulei happy
pe bune asemenea intrebare chiar nu a fost pusa nicidoata pe TPU, este pe cat de originala pe atat de stupida.

| PumpkinDoll a răspuns:

Pe bune? E ca si cum o persoana ar spune ''cum pot sa dau din picioare ca sa merg?'', pai pur si simplu dai cu degetul pe ecran, nu trebuie sa fi neurochirurg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te și pune-te la somn. Vezi ca s-au împărțit pijamalele și te așteaptă maică-ta cu biberonul.

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Despre ce marca de telefon vorbim?

| Hellboy96 explică (pentru PumpkinDoll):

Deși eu trag cu degetul pe ecran, nu merge, ecranul se blochează. Și nu e de la telefon. Și în plus, am rezolvat