| RobY_3853 a întrebat:

dau funda!
Am un Samsung s1 android 4.2.2 ultima versiunea,si doresc sal dau la schimb pe un Nokia x7, deoarece mai plictisit de asta si imi place cum arata x7 ce parere aveti? se merita?

Multumesc

5 răspunsuri:
| FluturasNegruSiRoz a răspuns:

Probabil ca nu se merita deoarece, Samsung este mai bun ca Nokia. fundita?

| DaftPunk a răspuns:

S1 e parfum pe langa rabla aia.
Mai bine-mi dai mie galaxy-u, si asa voiam sa-mi iau un telefon nou smug

| slowswag a răspuns:

Nu se merita, Samsung e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si x 7, dar si s1, si Nokia x7 sta mai bine la aspect, la poze realizate noaptea pentru ca are bliţ, si nu se blochează deloc, iar la sunet se aude foarte incet, samsungul are display mai bun, android, procesor si rami mai multi, deci per total nu prea merita schimbul

| Gabby7 a răspuns:

Nu... nu se merita