| RobY_3853 a întrebat:

Buna
Am un HTC sensation xe, si mi s-a propus sa-l dau la schimb pe un Nokia 820 lumia, ce pareri aveti se merita, vreau sa-l dau deoarece m-am plictisit de el.

Multumesc

4 răspunsuri:
| S3S3an a răspuns:

Schimbal sincer

| Alexandrughita a răspuns:

Depinde si de starea telefonului, a daca al tau e impecabil, iar Nokia are semne de uzura. hmm m-as mai gandii. In rest mi se pare ok schimbul. Eventula puteti face schimb o saptamana daca vrea si celalt, sa vezi daca ti se pare ok telefonul

| onlym3 a răspuns:

Nu iti recomand acest telefon chiar daca din punct de vedere al performantei este ok:
-te vei auzi ca din butoi atunci cand vorbesti cu cineva chiar daca esti intr-o incapere unde nu exista pic de zgomot
-au fost multi care le-au aparut pe ecran diferite "amprente" care de fapt sunt anumite pete care nu se duc desi sunt vizibile doar atunci cand bate lumina/soarele pe ecran (eu unul am avut problema asta) si te va costa 400 lei sa schimbi displayul+digitezerul deci clar nu merita
Nu stiam cum sa scap de el mai repede!