| Andra_2100 a întrebat:

Ce parere aveti de Nokia E55? Mie imi place foarte mult si vreau sa-l schimb pe un Samsung F 480 big grin Merita schimbul? Astept un raspbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

NU! sad
Telefoanele Nokia sunt cele mai bune. Faci o mare greseala.Samsungul se strica repede si costa mult reparatiile!
Succes!

| lays a răspuns:

E misto samsung dar nokia sunt mai rezistente din toate punctele de vedere.

| CristinaElena96 a răspuns:

Da. e mult mai fain samsungbatting eyelashes
parerea mea.
happy

| Jane a răspuns:

Parerea mea este sa nu il schimbi. Telefoanele Nokia sunt mult mai bune decat Samsung, mai durabile. Asta e parerea mea. Sper ca te-am ajutat!

| vlad audi 2010 a răspuns:

Nu, mai bun e nokia E55, dar daca vrei un telefon cu touch screen mai bine iti iei un HTC