| rem1x70 a întrebat:

Salut.
De câteva zile, atunci când încerc să fac un filmuleț pe snap, nu se aude nimic sau se aude foarte încet. M-am gândit că este ceva în neregulă cu telefonul meu, când încerc să fac un filmuleț de pe camera telefonului, se aude perfect normal.
Țin să menționez că sunt utilizator de iPhone și am mai întâlnit problema asta la mai multe persoane utilizatoare de iPhone, însă nu am găsit încă o rezolvare.
Mă poate ajuta cineva?
Mulțumesc

1 răspuns:
| xutza a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia happy