| Tavisin a întrebat:

Am o problema. În seara asta am vrut sa filmez cu telefonul meu, un galaxy s6, am filmat și când am vrut sa vizionez am observat un fâşâit puternic și ce vorbeam eu se auzea încet. Menționez ca doar când filmez cu camera din spate se aude asa, când filmez cu cea din fata se aude normal.
Știe cineva cum as putea rezolva problema asta? Va mulțumesc!

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Fâşâit-ul poate sa fie ca ai tot pus mana pe microfon cand ai filmat. Nu conteaza cu ce camera filmezi microfonul e acelasi. Te-ai auzit incet presupun ca ai fost departe de microfon. Asta daca esti sigur ca microfonul nu e defect. Nu ai ce sa ii faci. Mai bine inregistrai cu microfonul de la casti. Bafta.