| Robotzzzi a întrebat:

Salut.De cateva zile primesc zilnic mesaje si ziua si seara de la diferite numere de telefon.Mesajele nu contin subiect (adica nu au scris nimick in ele au trimis doar mesaj gool ). Numerele incep cu +40 zilnic primesc mesaje peste mesaje de la diferite numere telefon care incep cu +40 si mesajele nu contin nimick (fara subiect).Ma puteti ajuta invreun sens sa nu mai primesc mesaje anapoda fara scris nimic in ele de la diferite numere de telefon?

2 răspunsuri:
| mihaimercenaru a răspuns:

Adauga nr respectiv in redirectionare apel din meniul telefonului catre un nr inexistent sau un nr pe care nu il mai folosesti daca ai

| Robotzzzi explică:

Mai exact unde si cum?