| IonutCatalin a întrebat:

Salut,de curand am luat un telefon Vodafone 455, are GPRS,dar nu are Wi-Fi, intrebare este :
As putea sa imi bag Wi-Fi dupa internet in telefon? daca nu ar merge cum as putea face sa intru pe internet fara sa platesc, nu cont daca trebuie sa sun la nu stiu ce numar dar sa fie permanent

2 răspunsuri:
| myna2012 a răspuns:

Nu poti decat daca suni la *100# si intri in servicii si puk si de acolo activezi netul mi-e netul de acolo mi-a tinut 3 luni.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Din moment ce telefonul NU are funcție wi-fi, NU poți să bagi în el wi-fi ( o „aplicație" ) de pe net!

Cel mult, poți să-ți faci un abonament la operatorul de telefonie folosit și să ai NET pe telefon, dar TREBUIE să plătești abonament de net...

NU ai cum să intri pe net gratuit ( de pe acest telefon )!