| xpbauuxx a întrebat:

Salut TPU! Am o intrebare : la ce numa de telefon trebuie sa sun ca sa vorbesc cu cineva de la VODAFONE pentru servicii tehnice? Am un Samsung Galaxy Gio. Mi l-am luat cu abonament cu 250MB internet. Acu nu mai merge internetul si imi cere sa intru intr-o retea Wi-Fi. De ce? La inceput mergea si fara. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

*222 1 este limba si la urma iti spune ei 1 pentru oferta 2 pentru nu stiu ce dai pe una din astea si astepti pana zice sa intri in legatura cu un Operator apasa tasta 0 si o sa intri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si cere sa-ti faca legatura la serviciul internet.Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat