| xpbauuxx a întrebat:

Am o intrebare : la ce numa de telefon trebuie sa sun ca sa vorbesc cu cineva de la VODAFONE pentru servicii tehnice? Am un Samsung Galaxy Gio. Mi l-am luat cu abonament cu 250MB internet. Acu nu mai merge internetul si imi cere sa intru intr-o retea Wi-Fi. De ce? La inceput mergea si fara. Ce ar trebui sa fac? Ziceti-mi si mie nr de la Vodafone nu mai scrieti suna la ei, sau suna la nr asta te-ar putea ajuta. Nr lor!

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Pai nu au nr direct frate trebuie sa suni la *224 si vei intra in legatura cu un operator