| booogdanz a întrebat:

Salut, deci de cateva zile am facut rost de un LG optimus x2 cu cyanogenmod 7, am incercat in seara asta sa instalez nfs shift a mers am copiat data files pe card am instalat aplicatia dar imi apare ecranul alb... de ce?
Telefonul nu e slab e chiar performan are placa video etc.
Daca are cineva o solutie funda big grin

2 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Salut intra cu telefonul pe play store si ia jocul de acolo instaleaza-l direct pe tel

| GFStep a răspuns:

Am inteles ca nu merge NFS Shift pe CM 7 stabil. Incearca sa instalezi alt SD Data + Apk, poate o sa-ti mearga, bafta.