| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,deci sambata imi cumpar primul smartphone iar bugetul meu este de 130 de euro.Deja m-am uitat la Huawei ascend g300 si cred ca o sa-l iau.M-a impresionat destul de mult insa am o singura nedumerire, faptul ca este Huawei(adica stiu ca este o firma foarte buna insa nu este apreciata de romani) si imi este frica sa nu se strice repede sau sa inceapa sa se stinga sau chestii de genu.Credeti ca fac alegerea buna cumparand acest telefon?

5 răspunsuri:
| Husqvarna a răspuns:

Nu se strica. am avut si eu unul si nu s-a stricat l-am vantut unu prieten si inca acum mai functioniaza perfect si cica l-a scapat de cateva ori

| abdrei2012 a răspuns:

Huawei nu este o firma buna. Iti recomand Samsung. Au cele mai bune smartphone-uri. Uite aici un model: http://www.emag.ro/......EV5LNBBBM/

| FlAiser a răspuns:

Nu e chiar asa buna firma asta te sfatuiesc sa iti iei un Samsung LG sau Nokia

| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Huawei nu este o firma buna, este una foarte buna si nu este apreciata de toti taranii care isi dau cu parerea.
Bine...au mai "imbulinat-o" ei cu unele telefoane, dar G300 nu face parte din ele.
Per total telefonul ales de tine este produs de o firma foarte buna big grin.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Salut.
Eu nu-ti recomand acest telefon deoarece bateria se consuma foarte repede, lagheaza in meniu jocuri si aplicatii cu multe aplicatii deschise bineinteles.
Un prieten de-al meu are acest telefon si din ce am vazut eu la el se misca foarte greu in meniu si cand apas pe un joc sare pe altu