| Leatherleader a întrebat:

Detin un Samsung Galaxy Grand Neo Plus de vreo 3 saptamani. Pana acum impecabil. Acum cand l-am scos de la incarcat, am intrat in aplicatia Snapchat pentru a-mi creea un cont, iar pe fundalul acela galben se vedeau niste pete verzui care se miscau (ca si cand ar fi fost magnetizat sau ar fi avut apa). Mentionez ca nu am folie pe ecran, iar dupa ce am creeat contul au disparut. Intrebarea mea este daca acele pete colorate ar fi putut fi de la aplicatie?

(Telefonul este impecabil, nu l-am scapat niciodata, zgariat, sau ceva de genul).

1 răspuns:
| Smile4Adelin a răspuns:

Cred cã e de la aplicație. În plus, dacă nu are nicio problemă nu-ți mai fă griji. Stai liniștit.