| HardCore7750 a întrebat:

Salut.
Detine cineva un Samsung Galaxy xCover 3?
Daca da, cum se descurca in aplicatii, jocuri, la cazaturi daca l-a scapat cineva, cum se descurca in general?
Merita sa dau 850 lei pe unul?
Dau funda!

2 răspunsuri:
| Vladutz0310 a răspuns:

Parerea mea nu iti lua Samsung e o chinezarie praf, orice in afara de Samsung, merge o luna dupa aia sacadeaza, blocari, mai bine NU.Iti recomand marca Lenovo, E o marca de calitate superioara.

| Kampion a răspuns (pentru Vladutz0310):

Samsung e companie ok, poate ai dat tu de un galaxy fake de zici ca Samsung e praf. Compara s6 edge si cel mai nou telefon de la Lenovo? Cine castiga? Samsung