| alin201 a întrebat:

Salut,doresc sa imi cumpar un Smartphone cu un buget maxim de 1000 de lei, as dori sa aiba in principiu 3G, camera de minim 5 mp si android (am inteles ca symbianul si wnds phone nu sunt asa fiabile). exclus okazii.ro Ofer funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| tavi97 a răspuns:

Uite aici http://m.tocmai.ro/cauta?typ=1&q=samsung+galaxy+s2&ct=0&jd=0 recomandabil pentru tine Samsung galaxy s2 pana in 10 milioane camera buna android o sa iti placa selecteaza judetul in care esti suni proprietarul si vorbiti sa va intalniti dar mai intai intreaba cate ceva despre telefon sau daca vrei nou este 15 milioane e mai bine ce ti-am dat eu

| Iza_Izabela_1997 a răspuns:

Buna, am eu un smartphone este un HTC Wildfire S e ca nou si are vorbite doar 8 ore pretul va fi in jur de 550-600 de lei happy e foarte bun cu camera de 5 mp si poti sa trimiti si WI-fi prin Hotspot deci ar fi o alegere bunawinking