| CosminCSM00 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un telefon pe touch. Preferintele mele sunt sa fie un telefon cu un ecran mare, android, camera 5MP, blitz in jurul sumei de 900 lei. Vreau sa imi dati parerile voastre dar fara telefoanele Samsung galaxy gio sau Samsung wave y. Eu am pus ochii pe un LG P970 si am inteles ca, costa cam 800 si ceva de lei si mai vreau sa imi spuneti daca este adevarat.Cine ma lamureste cu pretul si imi da exemple cateva telefoane bune funda!

Răspuns Câştigător
| COOLboY a răspuns:

Iti recomand Sony Xperia U, costa 800 lei si are un ecran de 3, 5 inch. Daca vrei un telefon cu ecran si mai mare, iti recomand LG Optimus L7!