| PandaGirl98 a întrebat:

Ce telefoane gen Samsung galaxy pro mai stiti cu pretul maxim 5 mil? as prefera sa aiba o camera de minim 3 mp, cu android si daca se poate si blitz....nu vreau la mana a2a...

6 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Samsung galaxy mini, Samsung galaxy mini 2, Samsung galaxy y, Samsung galaxy y duos, Samsung galaxy gio, Samsung galaxy fit, LG optimus l3. Sunt sub 500 lei daca le iei de pe internet.De aici le poti lua si ai transport gratuit http://www.emag.ro/

| maryusmono a răspuns:

Eu iti recomand acest Samsung: http://bit.ly/109Lc1x

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

| PandaGirl98 explică (pentru maryusmono):

Merci, dar voiam ceva touch and type...am uitat sa precizez

| PandaGirl98 explică (pentru StefaniaM):

Nu, serios? eu am zis gen,, Samsung galaxy y pro,,...dar in fine

| erdeivlad a răspuns:

Http://www.quickmobile.ro/......-grey.html De acesta am si eu, ti-l recomand.