| donarcostica a întrebat:

E adevarat ca daca se aude telefonul in ecou cand vorbesti este posibil sa ai telefonul ascultat?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te crezi asa de important incat sa iti asculte cineva telefonul?
si chiar ii crezi asa de prosti pe baietii aia de la SRI incat sa lase indicii celor pe care ii asculta?

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Da, este adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| xSega a răspuns:

Nu e adevărat

| Iunix a răspuns:

Eu zic să-ți schimbi telefonul, şi tu şi cel cu care vorbeşti. Apropo, cumpără altă cartelă şi ai scăpat de probleme. Nu te poate asculta nimeni dacă nu-ți ştie nunăru, adică, convorbirea poate fi luată de la centrală dar degeaba că cei care vor să te asculte trebuie să-ți ştie număru de telefon. Doar în România sunt milioane de numere de telefon, nu stă nimeni să asculte numere la întâmplare.

| Andersen2k18 a răspuns:

Pai depinde de telefoane.De exemplu la fix se poate asculta.Da la cele mobile nu cred, doar daca ai pe telefon instalata o aplicatie care iti asculta convorbirile telefonice.