| BezeaToxica a întrebat:

Este adevarat ca telefoanele dual sim(Samsung galaxy s duos)se strica repede? Daca da ce telefoane imi recomandati pana in 700 lei cu procesor 1Ghz si RAM 512/768!

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Da,toata lumea stie ca se strica repede!
daca vrei sa iti iei un telefon cu ecran mare este Samsung galaxy young(s6310)care are procesor de 1ghz si ram de 768 mb! Iar daca vrei un telefon cu ecran foarte mare este Alcatel xpop cu procesor de 1ghz dual core cu 512 mb ram, are si filmare hd si daca il iei de la cosmote am vazut ca costa 650 lei la liber!

1 răspuns:
| Sebastian1996 a răspuns:

Nu. nu este adevarat. eu am un Samsung S6802 Galaxy Ace si nu mi-a facut probleme. funda?