| MyNameIsCicoare a întrebat:

Ce telefon cu touchscreen imi recomandati de la eMAG pana in 650 lei.Eu m-am documentat si cred ca cele mai bune telefoane sunt Samsung galaxy y duos, samung galaxy gio si Samsung galaxy mini 2.Care dintre ele este mai bun?(puteti pune si voi alte modele)

1 răspuns:
| AlexMrs a răspuns:

Eu zic ca Galaxy mini e putin mai bun! Si in pretul asta nu stiu daca poti lua ceva mai bun! Mai bine cauta in consignatie gsm, tot ceva aproape nou! cu 650/700 lei iti iei un Nokia Lumia 710! Un telefon superb! Foarte bun!