| G66 a întrebat:

Este bun telefonul Sony Xperia? Daca da,care din ele este mai bun? Acro S,Go,Z,S,V,E,U,J,P, Sl sau miro?

Răspuns Câştigător
| DeejayLiqua a răspuns:

Xperia sunt smatphone-uri facute de Google in principal, doar ca Google nu dispune de linie proprie de telefoane asa ca au apelat pentru fiecare model la cate o firma.
Parerea mea - Daca il ei la liber - Un Xperia Z (poate gasesti Z Ultra). Produs de Sony si nu am auzit niciodata pareri de rau/dezamagiri de la acest model, pe cand celelalte au destule. Marea majoritate vin de la Sony si sunt foarte bune!
Daca iei abonament, cauta ce e mai ieftin ca oricum te va rupe cu banii lunar.

1 răspuns:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Z, J, DAR SI Play sau Arc, le poti incerca...sunt bune