| alexthebest1888 a întrebat:

Ce parare aveti despre Sony Xperia Acro S?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul PERFORMANT - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_acro_s-4781.php

Dacă vrei să-l cumperi, ţi-l RECOMAND cu încredere!

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Excelent telefon, foarte bun calitate / preț

| wrath007 a răspuns:

Nu cred ca este un super performant telefon!

| enax a răspuns:

Am si eu Sony xperia acro S, si sunt foarte multumit de el... touch-ul merge destul de bine, la fel si telefonul... deci stai linistit este o afacere buna cu acest telefon. si eu credeam ca nu e bun telefonul, dar e extraordinar.

| alexthebest1888 explică:

Dc nu e performant? ..argumente!

| alexthebest1888 explică:

Dc ai zis ca touch-ul merge destul de bine? la un ecran asemenea trebuie abia sa il atingi si sa preia comandawinking

| liviumarinel a răspuns:

La pretul de 1350 lei trebuie sa fie bun...nu?