| Weider a întrebat:

Salut, eu cand sunt conectat pe internet prin wi-fi imi apar contactele online pe facebook, cand sunt pe internet de pe cartela nu-mi apar contactele de facebook, online. Mie imi apareau contactele online inainte sa vin in Romania, tot internet de pe cartela. Sunt pe retea Orange, poate avea legatura reteaua? Mi-am facut oferta de pe www.nelimiteaza-te.ro, mersi pentru ajutor.
Numai bine.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Nu are nicio legatura cu reteaua. Iti recomand daca utilizezi o aplicatie sa o reinstalezi si sa verifici din nou.

O zi buna,
Orange Helper

| Weider explică (pentru OrangeHelper):

Am resetat telefonul de 2 ori, si tot aceeasi problema am, si cand dau mesaj la cineva imi apare sa dau ceva click "ok"