| LeganzaMoonwalker a întrebat:

Imi poate da cineva cateva exemple de jocuri pentru Android MMORPG? Am auzit ca exista... Daca gasiti vreunul care sa nu se vada bine doar pe un GS4 ...Am un LG OptimusBlack, nu este chiar ultimul racnet la capitolul performante. Multumesc anticipat! Daca sunteti cuminti, primiti Funda, vot, bere...d'astea!

3 răspunsuri:
| sparky34 a răspuns:

Www.mobileheart.com/‎ - cauta aici jocuri pentru el.

| TizZu15 a răspuns:

Gasesti multe jocuri de acest fel si pe Google Play.winking

| LeganzaMoonwalker explică (pentru TizZu15):

Uau, cat de multe jocuri mi-ai aratat!
Iti multumesc, stiu ca puteam sa le gasesc...
Dar ma gandeam ca daca tot pun intrebarea pe TPU sa gasesc raspunsuri chiar cu jocurile, nu raspunsuri de genu' ''da un search pe google''!winking