| MrBlueEnergy a întrebat:

Voi ati fost cuminti? Poate o sa primiti de la Mosu' o fundita. happy

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Cuminte.neah.Asa ca orice om nici prea cuminte, nici prea rau.Dar oricum nu am nevoie de fundita Mosului, avand in vedere ca sunt destuli cersetori care saliveaza dupa ea.E o cauza nobila.Trebuia sa postezi intrebarea la Cauze Nobile, ca doar fundita asta este un ajutor pentru cei nevoiasi.

7 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ti-am mai zis pana acum ca avatarul tau mi se pare genial?

| blueangel99 a răspuns:

Eu am fost cuminte anul ăsta.
Şi spune-i Moşului să păstreze funda pentru cerşetorii de funde.

Tu?

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Poate mosu iti va raporta intrebarea...

| AndreeaLove10 a răspuns:

Neah, nu prea cred ca o sa-mi dea Mosu o funda... oricum am fost cuminte.

| SimpluCosty a răspuns:

Da.Trek clasa anul asta! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,n-am fost.Si ma doare undeva de fundita lui, asa sa-i spui...laughing

| 211wasgnij a răspuns:

Am fost foarte cuminte, ma caut in fiecare dimineata si seara inainte de a ma aseza in pat coada si cele doua coarne, inca nu mi-au crescut dar nu disper.