| deathproof a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce pe site-urile online telefoanele sunt mult mai ieftine decat in magazine? E riscant sa cumpar online? va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| PhooThay a răspuns:

Www.okazii.ro - bafta!

| kitten95 a răspuns:

EMAG sau yourphone

| deathproof explică:

Voi cititi macar intrebarea?

| deathproof explică (pentru PhooThay):

Ai citit macar intrebarea?

| PhooThay a răspuns (pentru deathproof):

Ai intrebat unde gasesti telefoane ieftine. eu ti-am spus, ocazii.ro... nu, nu e riscant sa cumperi online deoarece, ele vor fi trimise ori cu posta ori cu curierul (de preferat al 2-lea pentru ca poti verifica coletul - nu-ti convine, nu-l iei :P ) si da, pe www. ocazii.ro gasesti telefoane de care vrei, care sunt foarte scumpe, la preturi de 150-200 de lei!